Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Melted ice-cream

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shane Ray

Shane Ray


Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2011

Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Melted ice-cream   Melted ice-cream EmptyMar Iul 05, 2011 1:31 am

Topaiam prin camera intrun picior incercand sa trag pe mine blugii skinny negrii in timp ce cantam:"bring me close to love
would you give me a reason to believe
trapped by the world
would you give me a reason to believe

father said
"you can find me on broadway"
father told me
"you can find me on broadway"
.
Sus In jos
Abigail Corse .

Abigail Corse .


Mesaje : 4
Data de înscriere : 02/07/2011

Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Re: Melted ice-cream   Melted ice-cream EmptyMar Iul 05, 2011 1:49 am

Ieşi din cabană , privind în jur , iar apoi zâmbi scurt , începând să coboare scările până jos . Sări pe pământ de pe ultima treaptă , şi îşi trecu mâna prin părul lung şi şaten .
Sus In jos
Shane Ray

Shane Ray


Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2011

Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Re: Melted ice-cream   Melted ice-cream EmptyMar Iul 05, 2011 1:52 am

Ma inchei la pantaloni si continui sa cant in gura mare in timp ce Kame se uita la mine si apoi casca plictisit si se culca.Incep sa imi caut prin bagaje un tricou sami iau pe mine.
Sus In jos
Abigail Corse .

Abigail Corse .


Mesaje : 4
Data de înscriere : 02/07/2011

Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Re: Melted ice-cream   Melted ice-cream EmptyMar Iul 05, 2011 2:00 am

Începu să se uite la toate cabanele din jur , unele fiind încă goale . Îşi duse mâna la gură , ţinându - şi un deget pe buze , în timp ce privea o cabană gânditoare . " De ce nu ? " se întrebă în gândul ei şi se apropie de cabană , iar după ce urcă bătu de câteva ori în uşă .
Sus In jos
Shane Ray

Shane Ray


Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2011

Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Re: Melted ice-cream   Melted ice-cream EmptyMar Iul 05, 2011 5:12 am

Ma opresc din cantat si apoi fug la usa.Eram imbracat doar in blugi dar numi pasa,nu ma rusinam de corpul meu.Deschid usa tot ciufulit si o privesc pe fata zambind dulce.
-Da?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Melted ice-cream Empty
MesajSubiect: Re: Melted ice-cream   Melted ice-cream Empty

Sus In jos
 
Melted ice-cream
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Summer Camp :: Cabanele-
Mergi direct la: